Malvdivler’de tatilin faturası: 8 emekli maaşı

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monako yat kulübünde yediği ıstakozu sosyal medyadan paylaşmasının ardından Hüseyin Filiz’in Maldivler tatil paylaşımı da gündem oldu. Filiz’e çok sayıda tepki geldi. Hüseyin Filiz, tepkilere kişisel sosyal medya hesabından “2018 yılında milletvekilliği görevimi tamamladım ve 2018 yılından bugüne kadar belediye başkanlığı dışında hiçbir yerde aktif görevim yok. 40 yıllık sanayici ve iş adamıyım. Ailemle ve torunlarımla yapmış olduğum bir tatil üzerinden maksatlı, haksız ve haddini aşan sözler söylüyorsunuz. Torunlarım hakkında yorumlar yapıyorsunuz, yapmayın” diye yanıt verdi.

MALDİVLER’İN EN GÖZDE OTELLERİNDEN

Sözcü gazetesinden Tarık Işık’ın haberine göre, Hüseyin Filiz’in plajından fotoğrafını paylaştığı Constance Halaveli Resort, Maldivler’deki en gözde otellerden biri olarak biliniyor. Otel adını da Maldivler’in Halaveli adasından alıyor.

Filiz’in Maldivler sahilinde fotoğraf çektirdiği Constance Halaveli Resort’ta konaklamak için 5 gece 6 günlük kişi başı paket tur, 82 bin liradan başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir